Hayatımız Da Ki Şarkılar

Şarkı Sözleri Her zaman severek dinlediğimiz unutamadığımız eser ve sürekli olarak dinlediğimiz sevdiğimiz şarkılar vardır. Kimisi ayırt etmeksizin sevdiği her tür şarkıyı dinlerken, kimiside sadece sevdiği tarz da eserler dinler. Ancak şu bir gerçektir ki hangi eser olursa olsun herkesin ortak bir noktası vardır ki müzik dinlemek.

o kadar Büyük eserler vardır ki, sözleri insanları umutlandıran, duygulandıran ve değişik duygulara kapılmasını sağlayan.

Herkesin kendini bulduğu şarkılar, Türküler illa ki var, kimisinin ayrılık acısını dindiren, kimisinin de hayallerini yakına getiren eserler. Her ruh halimize göre ve her bulunduğumuz durumda bize yoldaş olan dinlediğimiz eserler bulunur.

Herkesin yalnızlığını ve mutluluğunu paylaştığı şarkılar vardır. Bu şarkıların sözleridir aslında bizi bizden alan. Bu sevdiğimiz şarkıların başrol oyuncuları, şarkı sözleridir. Hepimizin hayatında, Tüm çaresizliklerimiz de mutluluğumuz da, dinlediğimiz ve tam da beni anlatıyor dediğimiz şarkı sözleri vardır. O sözleri çaldığı zaman herkese dinletmek isteriz, dinlediğimiz herkes'in bizi anlayacağını düşünerek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hayatımız Da Ki Şarkılar”

Leave a Reply

Gravatar